Dlaczego właśnie FLOW? 0
Dlaczego właśnie FLOW?

Kiedy się poznałyśmy, od razu poczułyśmy ze sobą flow!

Każdy kolejny wspólny projekt utwierdzał nas w tym przekonaniu.

Pracujemy ze sobą od lat, znamy swoje mocne strony i słabości. Wiemy, że razem możemy więcej. Doskonale się dopełniamy, bo choć wiele nas dzieli, łączą nas priorytety i niestandardowe pomysły.

Fanfary i fajerwerki – to one wybuchają w naszych głowach, kiedy tylko coś nas zachwyci! Nasz wspólny projekt zrodził się z miłości do książek. Brzmi banalnie? Być może, ale faktycznie tak jest.

Lubimy nie tylko czytać, ale również dzielić się z innymi wiadomościami na temat książek, które zrobiły na nas wrażenie. Właśnie takich powieści szukamy, to im chcemy dać odpowiednią oprawę, żeby porywały czytelników.

Obie od dziecka pochłaniałyśmy słowo pisane w każdej formie, każda z nas od kilkunastu lat działa w branży (Magda jako pisarka, Ania po ciemnej stronie redakcyjnej mocy), a teraz spełniamy swoje marzenie o własnym wydawnictwie. Chcecie się stać częścią tego marzenia?

Wyobraźnia… tylko ona nas ogranicza. Magda jest znaną pisarką powieści obyczajowych, a sama dla przyjemności czyta thrillery psychologiczne (ma zresztą na koncie jeden thriller i nie zarzeka się, że powiedziała w tym gatunku ostatnie słowo). Ania specjalizuje się z powieściach z historią w tle, ale zredagowała już do tej pory także książkę kulinarną o „biografii” pieczarki, a także naukowe opracowanie na temat endoprotez u królików. Przeczytałyśmy już miliony stron i jesteśmy pewne, że każdy gatunek może nas zachwycić, więc nie zamierzamy się ograniczać. Poszukujemy powieści, które nas wzruszą, rozbawią, wystraszą, zawstydzą, będą zapierać dech… Porozmawiajmy, jeśli poczujemy ze sobą flow, na pewno powstanie z tego coś pięknego!

Kontakt: biuro@wydawnictwoflow.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl